Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

Z druhého místa kryje záda našemu lídrovi MARIE DUDÍKOVÁ z Třebíče!
"Vysočina je můj domov, zde jsem se narodila a prakticky celý život žiji, s místními prožívám jejich starosti a sdílím jejich radosti. Ráda bych se proto podílela na správě věcí veřejných, na vytváření lepších životních podmínek našeho regionu - přičinila se o rozvoj venkova a dostupnost všech služeb, zejména zdravotních a sociálních,'' uvádí voličům naše dvojka na kandidátce KDU-ČSL Vysočina.
Marii Dudíkovou si hodně lidí spojí s odběrem krve. Vždyť také skoro celý profesní život se pohybovala v transfuzní službě, nejprve jako laborantka či manažerka pro dárcovství krve a poté dlouhá léta působila na pozici vedoucí Odběrového střediska v Třebíči.
Naše druhá kandidátka vyrůstala v lidovecké rodině, její tatínek byl až do pozdního věku předsedou místní organizace KDU-ČSL ve Vladislavi. Sama Marie Dudíková rozšířila členskou základnu lidovců již v roce 1990!
Záliby třebíčské zastupitelky a členky KDU-ČSL jsou všelijaké, například četba, cestování, historie, zahrada a léčivé bylinky.
Marii Dudíkové náleželo při komunálních volbách v roce 2018 na kandidátce KDU ČSL Třebíč třetí místo a po sečtení hlasů voličů usedla třebíčského zastupitelstva.
„Oblastí, které chci podporovat, je spousta. Chci podporovat zachování našeho kulturního dědictví včetně památek UNESCO a ochranu životního prostředí jako místa pro život nás i budoucích generací. Chci také podporovat rozvoj hospicové a paliativní péče,'' sděluje na závěr Marie Dudíková, dvojka kandidátky KDU-ČSL Vysočina do krajských voleb!