Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

Číslo sedm má na kandidátce KDU-ČSL Vysočina JOSEF HERBRYCH!
„Jako dlouholetý bývalý starosta si myslím, že mám dostatek zkušeností z komunální politiky, kterými chci přispět k rozvoji celého Kraje Vysočina,'' říká člen KDU-ČSL.
Josef Herbrych vykonával tři volební období funkci starosty městyse Rokytnice nad Rokytnou nedaleko Třebíče. Poté působil jako asistent poslance Víta Kaňkovského a senátora Františka Bradáče a třetím rokem je krajským tajemníkem KDU-ČSL na Vysočině. V krajských volbách v roce 2016 mu na lidovecké kandidátce patřilo druhé místo a byl zvolen do Zastupitelstva Kraje Vysočina.
I náš sedmý kandidát považuje lesy a vodu za důležité téma, dále je to například otázka bezpečnosti a spolupráce s obcemi. „Lesy a voda jsou nejvýznamnějšími prvky Vysočiny, kterým je třeba věnovat maximální péči zejména při jejich obnově. Vzhledem k uplynulé koronavirové krizi si myslím, že je třeba více se zabývat otázkami bezpečnosti a spolupráce Kraje Vysočina s obcemi v této oblasti,'' sděluje bývalý starosta a nynější krajský tajemník lidovců.
Josef Herbrych je bývalý stavař, a tak není divu, že mezi jeho koníčky patří stavební práce, společně s četbou a hudbou.
Komentáře