Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

PAVEL JANATA je zkušeným politikem a na kandidátce KDU-ČSL Vysočina mu patří jednadvacáté místo! Během své politické kariéry vyzkoušel starostování ve čtyřicetitisícovém městě a také post senátora.
Po absolvování kybernetiky na VUT v Brně pracoval jako technik v brněnských Kancelářských strojích či jako tajemník na Městském úřadě v Třebíči, na kterém pak strávil čtyři roky ve funkci místostarosty.
„Nabízím třicet let zkušeností z veřejné správy v pozici vedoucího úřadu i politika,'' sděluje voličům Pavel Janata, pro něhož jsou největšími koníčky rodina, cestování a hudba.
Z úřadu místostarosty Třebíče se v roce 1998 přemístil do starostenského křesla a o dva roky později do Senátu. Do funkce starosty se vrátil v roce 2014 a nyní je uvolněným místostarostou města, do jehož kompetencí spadá například správa majetku města, péče o památky UNESCO, vodárenství či odpadové hospodářství.
„Chci pomoci zkvalitnit život na Vysočině ve všech oblastech a podporuji výstavbu nového jaderného bloku v Dukovanech,'' dodává třebíčský místostarosta a člen KDU-ČSL.