Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

Ve volebním programu (https://www.kduvysocina.cz/sites/default/files/2020-08/volebni_program…) věnujeme také značnou část pozornosti rozvoji infrastruktury a dopravy. Náš kandidát ALEŠ KRATINA na 12. místě má k tomuto tématu dost co říct.
Aleš Kratina pracuje jako vedoucí odboru dopravy Městského úřadu Třebíč a ve své práci se mu podařilo prosadit velké dopravní stavby, jakými byly například revitalizace železniční trati ze Zastávky u Brna do Okříšek a obchvatu městyse Vladislav.
„Je potřeba zlepšit úroveň dopravní obslužnosti a dosáhnout nižšího podílu emisí z dopravy v Kraji Vysočina,'' uvádí třiačtyřicetiletý nestraník a obyvatel Náměště nad Oslavou.
Spojené s dopravou jsou i koníčky našeho dvanáctého kandidáta, ať už se jedná o cyklistiku, cestování či fotografování dopravních prostředků. Dále si pak rád vyplní volný čas během nebo ve skautském kroužku, který v Náměšti vede. „Vždycky mám opravdu radost, když se mi pro děti z našeho skautského kroužku podaří připravit podnětnou aktivitu,'' sděluje Aleš Kratina, který by chtěl svoji kandidaturou podpořit KDU-ČSL a pomoci tak získat dobrou pozici v Kraji Vysočina.