Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

Kvalitní školství je pro nás důležitým tématem, a proto jsme rádi, že místo na kandidátce KDU-ČSL Vysočina přijal ředitel Katolického gymnázia Třebíč VÍT FELDBABEL!
„Rád bych přispěl svými zkušenostmi z oblasti sociálních služeb a školství, což jsou dvě oblasti, ve kterých jsem profesně působil a působím. Dále bych rád uplatnil na krajské úrovni dlouholeté zkušenosti z komunální politiky a správy města,'' uvádí náš osmnáctý kandidát, který má z uvedených oblastí dostatek zkušeností.
Vít Feldbabel má magisterský titul z Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity a z Podnikatelské fakulty VUT v Brně titul inženýra. Jako pedagog působil nejprve na Základní škole T. G. Masaryka v Moravských Budějovicích, ve stejném městě později i na tamějším gymnáziu. Od roku 2014 je ředitelem třebíčského Katolického gymnázia. Mimo školství pracoval rok jako hlavní ekonom Oblastní charity Třebíč. Již desátým rokem je také zastupitelem města Jemnice, kde minulé volební období zastával funkci radního.
„Za svůj (a nejen svůj) největší úspěch považuji hlavně to, co mi dělá největší radost, a to je především moje rodina a pak zdárně se rozvíjející škola, ve které pracuji,'' uvádí Vít Feldbabel. Katolické gymnázium se skutečně rozvíjí, během prázdnin zde probíhaly rozsáhlé rekonstrukce a na začátku školního roku se mohli studenti usadit do lavic v nových učebnách.
Po škole si náš kandidát rád zpříjemní zbytek dne cyklistikou četbou či turistikou.