Představujeme naše kandidáty do krajských voleb 2020

Seznamte se s dalším kandidátem KDU-ČSL Vysočina do podzimních krajských voleb, kterým je na 27. místě PETR ŽÁK z Moravských Budějovic na Třebíčsku!
„Svoji kandidaturu beru jako službu veřejnosti a chci voličům nabídnout své schopnosti a zkušenosti. Zároveň bych chtěl také vnést do komunikace místo politického dohadování více vzájemného respektu a slušnosti,'' říká náš sedmadvacátý kandidát a ředitel domova pro seniory. Petr Žák je ředitelem moravskobudějovického Domu sv. Antonína, domova pro seniory a zdravotně postižené. Posláním Domu je umožnit obyvatelům důstojné a kvalitní prožití života s důrazem na tradiční křesťanské hodnoty. Petr Žák je ale také velice aktivním občanem. Již druhým volebním obdobím je zastupitelem Moravských Budějovic a zároveň také zastává funkci starosty tamějšího Orla. Orel v Moravských Budějovicích nabízí spoustu aktivit, například tvoření a angličtinu pro děti, keramiku, tábory či různé druhy sportů. A právě sport je největším koníčkem našeho kandidáta, přesněji tedy fotbal, squash, hokej a tenis.
Petr Žák, absolvent Mendelovy univerzity v Brně, je lidovcem od mládí - do KDU-ČSL vstoupil již ve svých osmnácti letech. Vše, co dělá, dělá s láskou a naplno.