Zveme na druhý ročník KOSTKOHRANÍ

KOSTKOHRANÍ - festival her a stavebnic pro celou rodinu
Festival společně stráveného času rodičů a dětí u hraček, stavebnic, didaktických her a výtvarných programů, to je Kostkohraní.

Dva dny plné her pořádá už druhým rokem Studentský klub Katolického gymnázia HALAHOJ o víkendu 21.-22.3. 2020 v Třebíči, vždy od 13:00 do 18:00 hodin. Na všechny čeká v celé budově školy rozmanitý výběr her, stavebnic a dalších aktivit pro rodiny s dětmi. Cílem této akce je vytvořit prostor, ve kterém rodiče s jejich ratolestmi smysluplně prožijí společné chvíle. Umožní jim to velká nabídka různorodých aktivit, dílniček, stavebnic, deskových her a kostek, které si budou moci na místě přímo vyzkoušet, něco pěkného si vytvořit, zaexperimentovat, zahrát, postavit a nechat se inspirovat.
Jako doprovodný program je po oba dva dny připraveno divadelní představení v podání Václavského divadélka (ZŠ Horka-Domky) a to pohádky O Popelce a Doba kamenná, mozkoherna s mozkohračkami od Evy Fruhwirtové, tančící kostky z třebíčského rodinného centra Damián nebo zábavné a netradiční pokusy, které si pak i budete moci vyzkoušet doma, vám předvedou lektoři z vědeckého zábavného parku Vida! z Brna.
Více o akci na http://kostkohrani.halahoj.org/
Fotografie z akce: http://kostkohrani.halahoj.org/index.php?stranka=fotogalerie2019

Kontakt: Mgr. Vít Oplatek
604 251 512 / oplatekv@atlas.cz / www.halahoj.org

dopr div